Umělci

Informace

Co Vám ArtBohemia nabízí

21.11.2005

Dámy a pánové,
vážení přátelé,
milovníci a sběratelé umění,

nedovolujeme si Vás nepozvat k návštěvě české internetové aukční galerie ArtBohemia. Nabízíme Vám možnost bezproblémového nonstop nákupu uměleckých děl přímo z Vašeho domova nebo zaměstnání. Specializujeme se především na grafickou tvorbu a artefakty na papíru: originální kresby, grafické listy a bibliofilie českých i zahraničních umělců. Zatím v naší galerii najdete enormní množství 25.000 položek od bezmála 1.400 umělců; pravidelně každý den tento počet originálů navyšujeme. Cenově jsou díla dostupná pro všechny - začínáme na desetitikoruně (a končíme vysoko s pěti nulami).

Zaměřujeme se především na avantgardu dvacátého století; najdete zde umělce jako Vincenc Beneš, Josef Čapek, Emil Filla, Oto Gutfreund, Vlastislav Hofman, Rudolf Kremlička, František Kupka, Josef Lada, Alfons Mucha, František Muzika, Vojtěch Preissig, Antonín Procházka, Bohuslav Reynek, Josef Šíma, Václav Špála, František Tichý, Toyen (Marie Čermínová), Jiří Trnka, Josef Váchal, Jan Zrzavý ad.

Zcela ojedinělý je konvolut cenově dostupných litografií nejvýznamnějších představitelů a tvůrců světové avantgardy XX.století, jako Bonnard, Braque, Buffet, Dalí, Delaunay, Derain, Dufy, Gauguin, Grosz, Chagall, Klee, Léger, Matisse, Miró, Picasso, Renoir, Toulouse-Lautrec, Utrillo, Vlaminck Vuillard, Warhol etc.

Mezi novodobými českými a slovenskými umělci jsou i mnohé osobnosti prověřené časem: Jiří Anderle, Adolf Born, Václav Boštík, prof. Cyril Bouda, prof. Albín Brunovský (& jeho žáci), Josef Istler (& Skupina Ra), Ota Janeček, Ludmila Jiřincová, Dušan Kállay, Vladimír Komárek, Kamil Lhoták (& Skupina 42), Josef Liesler (& skupina Sedm v říjnu), prof. Zdeněk Sklenář (& jeho žáci), Pavel Sukdolák, prof. Karel Svolinský, prof. Max Švabinský a další.

V internetové aukční galerii ArtBohemia jsou v nabídce vedle prací na papíru i obrazy, plastiky, bibliofilie a jiné umělecké předměty.

Pokud jsme Vás potěšili, rádi uvítáme Vaše surfování na stránkách www.ArtBohemia.cz. Věříme, že si z naší nabídky vyberete vhodný dárek nejen pro sebe, ale i pro své přátele. ArtBohemia - to je příležitost vlastnit unikátní umělecká díla za dobrou cenu.

Přejeme Vám příjemné chvíle při neustálém objevování našich stránek. Brouzdejte, za to nic nedáte.

Vaše internetová aukční galerie

ArtBohemia.cz.