Umělci

Košík  

Žádná díla

0 Kč Doprava a balné
0 Kč Celkem

K pokladně

Newsletter

Končící aukce:

 • Profil
  420 Kč
  Konec aukce za:
  0
  dní
  0
  hod.
  23
  min.
  5
  sec.

Komentáře

Známka 
Jiří K
12.07.2017

Max Švabinský

Při nákupu jsem se setkal na dnešní dobu s neobvyklou ochotou a vstřícností.
Vřele doporučuji všem zájemcům o výtvarná díla nákup v této galerii. Komunikace,
zabalení a dodací lhůta - 100% spokojenost. Mnohokrát děkuji, Jiří Kovářík, Moravská Třebová

Známka 
Stanislava M
10.07.2017

ota janeček

Při nákupu obrazů Oty Janečka, jsem se setkala s neobvyklou ochotou a vstřícností. Vše pečlivě zabaleno a dodáno naprosto bezchybně a velmi rychle. Všem vřele doporučuji, komunikace s panem Stránským velmi profesionální. Děkuji a určitě bude sledovat dál. Mizerová

Známka 
Maria K
23.06.2017

Poděkování..

Děkuji za velmi profesionální přístup při vyřizování objednaných grafik a přeji galerii ArtBohemia hodně dalších spokojených umění milujících zákazníků!
Maria K.

Známka 
Martin Z
20.06.2017

Špičkový servis

Díky za to, že jsme se v expresní době mohli potěšit i na výcodních hranicích z nádherné sochy. Vše bez problémů, obrovská ochota a vstřícný přístup k požadavkům. Veliký respekt. Budeme kupovat dál.

Známka 
Alena M
15.05.2017

Doporucenie a podakovanie

Opat expresne dorucenie a nadherne grafiky,velmi profesionalne zaramovane!Srdce mi plesa radostou.Nemozem nic ine ako doporucit kupu v tejto galerii.

Známka 
Alena M
04.05.2017

Podakovanie

Som v soku,ako rychlo bola moja objednavka vybavena! Vynikajuca komunikacia aj servis.Som nadmieru spokojna. Hned si idem vyberat dalsie grafiky.

Známka 
Petr S
11.03.2017

Litografie Jan Zrzavý

Stoprocentní spokojenost.

Známka 
Michaela K
10.02.2017

komentář

Art Bohemia je zárukou kvality. Přístup k zákazníkovi je bezchybný, vyřízení objednávek je rychlé a bez problémů. Doporučuji všem.

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
Michal B
09.02.2017

Poďakovanie

Oceňujem komunikáciu so zákazníkom, kvalitu a počet grafických diel M. Švabinského v na tejto webovej stránke.
Michal Blaško, Košice

Známka 
Štěpánka G
28.01.2017

Doporučuji!

Nejsem fanynkou nákupů na e-shopech, ale díky komentářům předchozích zákazníků jsem se rozhodla, mimořádně, zde koupit grafiku, po které jsem toužila. A vyplatilo se :)! Nákup dopadl výborně, grafika dorazila rychle, přesně dle domluvy, a navíc ještě i zarámovaná. Takže mohu všem dalším váhajícím zákazníkům jedině doporučit!!!

Známka 
Antonín H
28.12.2016

Poděkování

Rád bych vám touto cestou poděkoval za velmi vstřícné jednání i rychlé vyřízení objednávky, která byla včas doručena až pod "jehličí" a následně způsobila velkou radost :) Přeji vám do nového roku mnoho spokojených zákazníků, kteří se budou do vaší galerie rádi vracet stejně jako já.

Známka 
Barbora S
25.12.2016

Díky

Moc děkuji za rychlé jednání a servis. Bohužel jedna z vybraných grafik nebyla již dostupná, ale to mě od dalšího nákupu neodradí.

Známka 
Jiří M
21.12.2016

Skvělý servis.

Není to poprvé, co v této galerii kupuji nějakou grafiku, ale vždy jsem mile překvapen rychlou reakcí a bezvadným servisem.
Díky za to a přeji spoustu dalších zákazníků.

Známka 
Yvona K
16.12.2016

Vánoce postarší pracující ženy

Plná stresu, frustrace a nedocenění ze všech stran jsem začala na netu hledat obrázky mnou obdivované Toyen a narazila jsem na ArtBohemia. Už jsem tady byla, když jsem hledala dalšího oblíbence, Artuše Scheinera... A protože čtu hodně bohulibých předvánočních článků a rad pro ženy, tak jsem přestala jen koukat, začala myslet na sebe a začala vybírat. Nálada vylezla ke 100% radosti a stále se drží, neboť nyní jsem v očekávání, co přijde. Děkuji ti Ona Dnes a podobná periodika za rady a tobě ArtBohemia za přísun zboží, neboť letošní vánoce asi dopadnou........ dobře. Těším se, těším, myslím na obrázky vždy, když se blíží pesimistické myšlenky, vztek a už nestresuji. Při vzpomínce na blankyt na obrázku Toyen se snad i usmívám. Aleluja, konečně Vánoce, jak mají být. Doporučuji všem!

Známka 
Lubos J
18.11.2016

Výborná skúsenosť

Artbohemiu hodnotím po ostatnej skúseností ako jednu z najlepších online galérií: okamžité dodanie objednaného tovaru, bezproblémová komunikácia a možnosť platby v EUR.

Známka 
Lubor P
09.10.2016

drobná grafika

Dvakráte jsem kupoval drobnou grafiku a doufám, že ne naposledy. Rychlá a příjemná komunikace. Za mne palec nahoru.

Známka 
Jana H
30.08.2016

Vážím si této galerie seriozní- vztřícná -za mě pozitivní

Děkuji zato,že máme tuto grafickou galerii-která poradí a slouží sběratelům a ostetním lidičkám,kteří se zabývají uměním.Děkuji moc a zamě 100 procent .!!!!!!!!!!!!!!!!!

Známka 
Helena K
27.08.2016

Jaroslav Panuška (litografie)

Upřímně děkuji za kouzelnou grafiku Jaroslava Panušky. Jednání galerie bylo velmi vstřícné a profesionální, zásilka došla naprosto v pořádku a velice rychle. Děkuji a přeji hodně úspěchů!

Známka 
hana R
13.08.2016

grafiky adolf Born

Snadné zakoupit, radost mít! Milí lidé, seriózní jednání.
Děkuji, ZR

Známka 
Anna B
05.08.2016

Poděkování

Vážený pane Stránský neskonale Vám děkuji za zaslání objednané grafiky a potěšujícího bonusu. S úctou k Vám shledávám podobnost Vaší osobnosti s následným moudrým citátem. Aischylos : Moudrý je , kdo zná potřebné věci, nikoli mnoho věcí. S přáním hezkého dne Anna Berkovcová

Známka 
Hana M
01.07.2016

Poděkování

V galerii u pana Stránského jsem zakoupila několik grafik a byla jsem opravdu velmi příjemně překvapena. Chtěla bych panu Stránskému poděkovat za okamžitou komunikaci po objednávce (komunikuje i během víkendu), za neuvěřitelně rychlé odeslání zásilky (ještě nemohl mít snad peníze ani na účtu) i skvělé zabalení grafik. Nejvíce mě však překvapila opravdu výborná kvalita zaslaných grafik. Pokud potřebujete pro někoho kvalitní dárek a potřebujete ho navíc i rychle, mohu galerii ArtBohemia vřele doporučit.
Hana M.

Známka 
Pavla Z
26.06.2016

Poděkování

Velice děkuji panu Stránskému za jeho přístup, který je jak profesionální, tak hluboce lidský. Díky jeho galerii má vskutku každý možnost získat díla, svých oblíbených mistrů. Všechny objednávky děl, o která jsem zažádala, byly vyřízeny v naprostém pořádku a k mé naprosté spokojenosti. A určitě vím, že budou následovat další.
S velkou úctou k Vaší činnosti a přáním mnoha spokojených zákazníků
Pavla Z

Známka 
Jitka K
23.06.2016

grafika

Děkuji panu Stránskému za velmi milé, vstřícné a pohodové jednání při koupi grafiky. Z komunikace s ním čiší optimismus a radost, která se přenáší i na mne, tak se budu těšit na další nákup. Mimochodem, grafika předčila mé očekávání, byla krásně zarámovaná a perfektně se mi hodí do interiéru . Přeji tedy hodně spokojených zákazníků, tak jako jsem byla já. J. Kubálková

Známka 
Igor K
22.06.2016

Poďakovanie

Chcel by som poďakovať pánovi Stránskému za vynikajúci prístup k zákazníkovi. Všetky moje nákupy prebehli veľmi rýchlo, komunikácia s predajcom bola vždy na vysokej úrovni, tak isto ako kvalita a balenie zakúpených grafík. Želám tejto galérii a hlavne jej majiteľovi veľa úspechov. Igor

Známka 
Tomáš T
20.06.2016

Děkuji.

Děkuji za krásné grafiky, vždy když prolistuji Vaši nabídku pohladí nás vzpomínky na dětství spojené s ilustracemi knížek. Objednané grafiky vždy dorazily bez úhony. Tužilovi

Známka 
Radek H
14.06.2016

Uznání a poděkování

Před časem jsem usiloval o krásnou grafiku Adolfa Borna. Jiný kupec galerie Artbohemia byl ovšem rychlejší. Byl jsem ohromen, když mi včera (po 9 letech!) pan Dr. Stránský zaslal promptní zprávu, že tato grafika je v jeho galerii opět dostupná a mohu využít možnosti koupě. Velice si vážím hlubokého zájmu a péče galerie o své zákazníky a všem potencionálním klientům ji vřele doporučuji a jsem přesvědčen, že budou, stejně jako já, naprosto spokojeni. Galerii přeji mnoho zdaru a obchodních úspěchů!

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
Stanislav F
01.06.2016

Poděkování

Prostřednictvím ArtBohemia jsem již koupil několik grafik. Vždy jsem byl maximálně spokojený po všech stránkách. Zásilka byla vždy pečlivě zabalena a přišla včas. Mohu jen doporučit.
Stanislav Florus

Známka 
Marek Z
28.04.2016

velice rád chválím

Díky za grafické listy. Jsem velice spokojený s rychlým potvrzením objednávky, odesláním i zabalením. Jen navrhuji posílit i jiné dodavatele než Českou poštu, to zmínit musím. Vše ostatní (než pošta) fungovalo na 100%, dárek jsem objednal pár dnů před oslavou a stihli jsme to bez problému.

Známka 
Anna B
28.04.2016

Poděkování

Vážený pane Stránský, velice děkuji za zaslanou zásilku a milý dárek. S vděčností a úctou Anna Berkovcová

"Tři hlavní věci, kterých je třeba, aby se dosáhlo čehokoliv, co za to stojí, jsou: práce, vytrvalost a zdravý rozum."
Thomas Alva Edison

Známka 
Tomáš V
17.04.2016

Poděkování

Děkuji za profesionální servis v souvislosti s nákupem Lhotákova tisku. Rychlost, vstřícnost a perfektní distribuce doporučeníhodné!
Tomáš Veselý

Známka 
Patrícia D
30.03.2016

Velka spokojnost

Dakujem za dva krasne obrazky, zaramovane, velka velka spokojnost

Známka 
Ladislav V
22.03.2016

Poděkování - grafický list (Renoir)

Byla to má první koupě a nemohl jsem narazit na lepší galerii. Dílo dorazilo rychle a výborně zabalené. Mohu pouze doporučit a těším se na příští nákup, který bude věřím brzy.
Děkuji pane Stránský.

Známka 
Michal L
09.03.2016

Děkuji a doporučuji

Výběr bohatý, vyřízení bleskové... Děkuji panu Stránskému za pohodový a bezproblémový nákup grafik Jiřího Boudy. Určitě se zase vrátím.

Známka 
Tomasz K
08.03.2016

BOTY (3 KUSY) - PF 1990 BĚLA A JIŘÍ KOLÁŘOVI : KOLÁŘ JIŘÍ, ZROZE

Chci Vám poděkovat za krásný umělecká díla, to je můj oblíbený umělec Jiří Kolář. Co mohl dělat více radosti, než mít originál. Dr. Stránský je specialista, bych doporučil k jiným milovníky umění.

Známka 
Lenka S
04.03.2016

Lena

děkuji moc za perfektní dodání mé vybrané grafiky od Olbrama Zoubka. Źa 2dny jsem dostala grafiku i zarámovanou. Děkuji panu Stránskému i za osobní doručení. Lena S. Vřele doporučuji milovníkům umění tuto galérii.

Známka 
Jarmila E
21.02.2016

Poděkování

Děkuji panu Dr. Stránskému za perfektní vyřízení mé zakázky v ArtBohemia, nákupu grafických listů Oty Janečka. Dr. Stránský na moji objednávku okamžitě odpověděl a navíc mi nabídl další zajímavá díla, včeně adjustace obrázků. Do tří dnů jsem poštou obdržela bezvadně zabalenou zásilku. Velice mě poěšilo, s jak vysokým estetickým citem byla grafika zarámována. Ráda si zase znovu z rozsáhlé sbírky umění ArtBohemia něco koupím.
Jarmila Eliášová.

Známka 
Petra K
08.02.2016

Ludmila Jiřincová (Dívka s šípem)

Dobrý den,
chci poděkovat galerii Artbohemia za skvělý průběh nákupu - aukce. Poprvé v životě jsem se odhodlala k dražbě obrázku a musím pochválit dobře popsané instrukce a připravené nástroje, se kterými se mi to podařilo. Obrázek přišel velice rychle a nepoškozen, už visí na zdi a dělá nám radost. Ráda zde budu opět nakupovat.

Známka 
Dana Š
26.01.2016

Grafické listy Maxe Švabinského

Zakoupila jsem zde dva grafické listy Maxe Švabinského - Hana Kvapilová a prof. dr. Bubeníček. Oba listy jsem obdržela obratem, velmi dobře zabalené a za přijatelnou cenu. Komunikace s obchodem je perfektní, na profesionální úrovni vč. dokladu o nákupu a velmi zdvořilá. Z obou grafik mám velkou radost a myslím, že právě takto je radost nakupovat. Ráda bych touto cestou poděkovala všem pracovníkům galerie. Zdravím Dana Šumová 26.1.2015..

Známka 
Karla M
13.01.2016

objednavka grafickych listu

I kdyz jsem objednavku udelala v nedeli, dostala jsem odpoved jeste ten den. A do 3 dnu jsem dostala, krasne zabalenou zasilku. Byla jsme moc spokojena.

Známka 
Jitka M
22.12.2015

Chvála

Děkuji panu Stránskému za nebývale vstřícný přístup, díky kterému jsem stihla zajistit na poslední chvíli krásný vánoční dárek. Bylo to můj první nákup zde, ale zcela jistě zdaleka ne poslední. Přeji krásné Vánoce a do nového roku mnoho zdaru a stejně spokojených zákazníků, jako jsem já.

Známka 
Pieter B
16.12.2015

Josef Capek: Two boys are building a sand castle

In very good form; solide and fast sending; correct service.

Známka 
Mgr. Dagmar S
03.12.2015

Poděkování

Ráda bych poděkovala za rychlé a spolehlivé vyřízení objednávky. Doufám, že doručené obrázky jako dárky pod stromečkem způsobí minimálně stejnou radost mým blízkým jako udělaly mně. Vaše práce je profesionální a zároveň obsahuje milý lidský přístup.Známka 
Alexandra A
03.12.2015

velka spokojenost

Dekuji za spolehlive a rychle dodani, obrazek je velmi dobre, pekne zaramovany. Jsem velmi spokojena s koupi meho darku a urcite se znovu obratim na vasi galerii.
Dekuji a mnoho pozdravu panu Stranskemu!

Známka 
Vladimíra F
23.10.2015

Opět chválím

Děkuji za rychlé dodání grafického listu. Potěšila mne též nabídka děl se stejnou tematikou a nabídka dalších děl téhož autora.

Známka 
Dana H
06.09.2015

poděkování

Jsem velice spokojena,objednaná grafika -dokonale zabalená,došla v pořádku.Děkuji Holańová

Známka 
Daniel T
18.08.2015

Respekt!

Děkuji za rychlé dodání. Perfektní služby a vstřícné jednání. Respekt!
Daniel

Známka 
Anna B
10.07.2015

galerijní zážitek

Vážený pane doktore Stránský, dovoluji si vám vyjádřit obdiv nad Vaší vysoce profesionální prací, kterou jsem měla možnost poznat prostřednictvím Vaší internetové galerie. Za všechna již Vám napsaná superlativa mluví citát Friedricha Schillera : " Ti, kteří mají trpělivost dělat prosté věci dokonale, osvojují si umění dělat nesnadné věci lehce.

Známka 
Zdeňka D
25.06.2015

Halla

Obraz jsem objednávala s napětím, protože jsem v poslední době na internetu nakoupila litografie a grafické listy, které nebyly originální, a byly za originály vydávány - upozorňuji, že to bylo od jiného prodejce! Tentokrát to dopadlo dobře - během tří dnů byla objednávka vyřízena, pan Stránský mi nabídl i adjustaci zakoupeného listu. I přes upozornění, že se dodávka o dva dny zdrží, mi druhý den pošta zarámované dílo dodala. Jsem velice spokojená - kdyby všechno fungovalo jako spolupráce s Stránským. Mohu jen doporučit.

Známka 
Vladislav K
16.06.2015

jak objevit věci...

Nečekejte od pana doktora Stránského, a jeho skvělé nabídky v rámci "jeho" skvostné internet. prodejní galerie jen mimořádná grafická a další díla - umí pomoci a prospět i jinak. Můj už nežijící otec dostal před třiceti lety od svého staršího bratra ke kulatým narozeninám obraz města, kde táta studoval a na nějž měl, včetně kamarádů-spolužáků krásné vzpomínky. (No, 100x jsem nejméně slyšel ta vyprávění o krásných studentských časech..)
Obraz po tátovi zbyl, litografie, autorský tisk, signovaný - město "Dvůr Králové nad Labem." A my celé roky nerozluštili těžko čitelný podpis autora. Rodina zkoumala, chodila okolo s lupou: "Kdo je sakra tím autorem?!"
Půl roku obraz - fotografie jeho, včetně zvětšeniny podpisu - zkoumalo muzeum ve Dvoře Králové, zvažovali i konzultaci grafologa, prostě nevěděli si rady... Napadlo mě ukázat-poslat fotku podpisu na rozměrném obraze i obraz sám Dr. Stránskému - do hodiny mi napsal věcně: "To je už skoro deset let nežijící grafik a malíř Mir.Houra, autor největší mozaiky v Evropě - v Ústí nad Labem." No vidíte, muzeum si nevědělo půl roku rady - pan doktor Stránský si rady věděl hned.
Neměl by svojí dokonalou znalostí výtvarného světa, jeho autorů, obohatit "bysnys" svojí internetové galerie? Bezesporu ano - i když on takovou pomoc, službu, radu, vnímá jako "službu" svému zákazníkovi. :-) ( Ale stejně, pane doktore, já bych takovou pomoc fakturoval.-)
Ale i tak, díky! Konečně máme v rodině jasno a údaje o malíři Hourovi jsou uvedeny na štítku na zadní straně onoho tajemného obrazu - po 30.letech...

Známka 
Jana Ř
08.04.2015

velmi doporučuji

S panem Stranskym je radost obchodovat. Objednavka je vzdy obratem vyrizena a v poradku a rychle dorucena. Jelikoz nejsem zadny odbornik, velmi jsem ocenila rady ohledne druhu tisku, ktere jsem od pana Stranskeho obdrzela. Opet obratem.

Známka 
Vladimíra F
17.03.2015

spokojenost

Včera jsem objednala, dnes dopoledne byla zásilka doručena. Díky za ni i milé a vstřícné jednání se zákazníky. Vladimíra F.

Známka 
Alois S
05.03.2015

Poděkování

Vřele děkuji ArtBohemia a zvláště panu Stránskému za profesionální a osobní přístup k zákazníkovi. Zboží, které jsem si objednal a které mi udělalo velkou radost, jsem obdržel v co nejkratším možném termínu, vzorně zabalené. jsem nadmíru spokojený.

Známka 
Vladislav Kučík
14.02.2015

chvála

Mimořádný zájem pana doktora Stránského, osobní přístup ke každému klientovi, snaha vyhovět a udělat radost obrázky, mnohdy velmi cennými, a za ceny přístupné široké veřejnosti, je samozřejmě i o tom, že se zde koná jistá osvětová - kulturní práce (-to nejsou slova ze staré doby), i se snahou přesvědčit širokou veřejnost o skutečné umělecké kvalitě, nabídnuté vskutku za velmi rozumné ceny. (Včetně kreativních, nápaditých a pohotových aukcí, to je prostě věc, kdy i fanda výtvarného umění, co neoplývá velkými financemi, může přijít fakt k pěkným a cenným kouskům.) Díky za to.Taková práce si zaslouží respekt a obdiv.

Známka 
Michaela B
29.01.2015

Hodnocení

Nákup a doručení proběhlo rychle a bez problémů. Zboží je vždy dobře zabalené, dorazí v naprostém pořádku a je ve výborném stavu. Ráda si opět zase někdy něco zakoupím.

Známka 
Vladislav Kučík
26.01.2015

díky - a tak vůbec

Dobrý den, co asi tak může, v dnešním nelehkém čase, říci umělec profesí firmě, která se snaží o propagaci a prodej mimořádné kvality výtvarného umění, i za ceny, které jsou, v řadě případů, v cenových limitech pro širokou veřejnost.. Velké díky za mimořádnou práci, za dokonalý servis, za snahu být fakt první ligou v internetovém prodeji výtvarného kumštu.. A tou první ligou jste vskutku. Děkuji proto a přeji hodně radosti z Vaší krásné práce, hodně spokojených zákazníků a hodně dobrého kolem Vás!

Známka 
Vladimíra F
28.12.2014

poděkování

Poprvé v životě jsem využila k nákupu uměleckého díla internetovou
galerii. Přiznám se, že trochu s obavami. Několikrát jsem navštívila
Vaše stránky, prohlížela a rozhodovala se. Vybrala jsem, objednala a
nelituji. Ihned v den objednávky byla zásilka podána na poště a do dvou
pracovních dní doručena v perfektním stavu. Vůbec jsem nedoufala, že se
mi podaří dárek předat o Vánocích, ale vyšlo to. Určitě to není můj
nákup poslední, jen příště zcela jistě využiju nabídky odborného
rámování a budu bez další starosti. Jsem velmi spokojena, děkuji. Vladimíra F.

Známka 
Jiří K
25.12.2014

Doporučuji

Objednaný linorit dorazil rychle a perfektně zabalený a cháněný proti poškození. Jednoznačně doporučuji.Díky

Známka 
Robert S
21.12.2014

Kladné hodnocení

Nákup i dodání obrázků proběhlo k naší spokojenosti. Na dotazy reagoval pan Stránský ihned. Velice rádi u něj opět nakoupíme další krásné zboží. Ještě jednou - díky pane Stránský.

Známka 
Marie H
05.12.2014

poděkování

Srdečné díky p.dr.Stránskému za rychlé a milé jednání k zákazníkům.Marie

Známka 
Hana H
11.11.2014

Velké díky

Moc děkuji panu Stránskému za ochotu a velkou vstřícnost při koupi grafiky pro mou maminku.
Napsala jsem špatné jméno na objednávku moje chyba. Uvedla jsem své a bohužel se zatím pohybuji v zahraničí, takže bych si zásilku nemohla vyzvednout. Tak jsem volala panu Stránskému. Pan doktor, ač na cestách na mne nezapomněl, a ještě týž den ve 22.30 v noci mi odeslal email, že je všechno napraveno. Grafika došla v pořádku již za 2 pracovní dny. Mé mamince a prababičce mých malých vnuček je letos 81 let. Vím, že jí obrázkem udělám obrovskou radost, je to její oblíbený malíř, jeho obrázky jsou její "srdcová" záležitost. Takže jste mi, pane doktore, udělal v krátké době již potřetí radost, poprvé tím Sedláčkem, kterého jsem si vybrala pro naši babičku - prababičku, podruhé s tou možností ještě zařídit, že bude odeslán na jméno mé dcery a dnes, když mi dcera ten kouzelný obrázek ukázala alespoň zatím po Skypu.
Jinak to určitě není poslední moje koupě u Vás, po večerech si musím vše ve Vaší galerii prohlédnout. A už jen prohlížení v počítači s dobrou kávou nebo skleničkou dobrého vína je pro mne velmi milý zážitek.
Děkuji ještě jednou a přeji, ať se Vám dobře daří a zůstanete tu pro nás. Napořád.
Hana

Známka 
Petra S
21.10.2014

TFŠimon

Srdečné díky nejen za promptní doručení a vstřícné jednání, ale i za doprovodnou literaturu! S přáním neutuchajícího zdaru, Petra

Známka 
Lenka K
14.09.2014

doporučení

Vřele doporučuji - milé jednání, extra rychlé jednání. Přeji hodně dobrých a spokojených zákazníků.

Známka 
Peter Z
01.08.2014

Poďakovanie

Veľká vďaka p. Dr. Stránskemu za perfeknú spoluprácu, ústretovosť počas transakcie.
Odporúčam všetkým záijemcom o kvalitné umelecké diela.

Známka 
Zdeněk S
16.06.2014

Nákup na Artbohemia

Velké poděkování dr. Stránskému za perfektní práci jeho galerie. Nákupy jsou vždy bezproblémové a domluva včetně vyřešení nadstandardních požadavků vždy výborně funguje.

Známka 
Nataša B
13.06.2014

Podakovanie

Chcem sa Vám poďakovať za profesionalnu prácu Vašej galérie. Nataša

Známka 
Ivana H
27.03.2014

Pochvala

Chtěla bych panu Stránskému,jako majiteli galerie, poděkovat za ochotu a vstřícnost při jednání. S mými specifickými a zcela nestandardními požadavky mi vyšli vstříc a nedělalo jim problém zaslat zboží i expresní službou. Ještě jednou jim patří moje Díky. Všem doporučuji, opravdu seriózní jednání.

Známka 
Jaroslav Š
09.03.2014

Poděkování

Musím velmi poděkovat za perfektní služby při nápupu v této galerii. Rychlost, spolehlivost a kvalita. Doporučuji ostatním. Jarek

Napište svůj názor

Napište svůj názor


Starší komentáře